• Новак
3 во 1 Рака Камиони Тешки 770lb Помогната од Страна Камион Flatform Количка со 10 Гума Пневматски Тркала, Капацитет Рака Камион и Dolly Комунални Количка за Багаж, Патување, се

3 во 1 Рака Камиони Тешки 770lb Помогната од Страна Камион Flatform Количка со 10 Гума Пневматски Тркала, Капацитет

DEN 2397.60

Достапност
Достапно за нарачка

1.СИЛЕН И ЗДРАВ :Материјали Се Направени Од Авион Алуминиум Легура Калено За Висока Јачина И Оптимална Еластичност Произведени за Да се Произведени На Алуминиум Асоцијација Стандарди. 2.БРЗО да се КОНВЕРТИРА :3-Во-1 Алуминиум Количка Е Лесно Да се Носат Тешки-Должност Рамен Freewheels, Лесен За Употреба, И Може Брзо да Се Конвертира Со Една Рака.Овој Мулти-Функционални Количка Е Разноврсна И Лесно Да Се Работи, Што Ќе Ви Овозможи Да Се Движат Стоки Брзо И Безбедно. 3.КОЛИЧКА за ДИЗАЈН ЗА ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ :Со Своите Виткање Дизајн, Оваа Рака Количка Може да Биде Едноставно Подвиткано Далеку За Лесни за Складирање.Можете Само Да Се Свитка Надолу Се Справи Во Неколку Секунди, Ставајќи Го Рамно На Платформа.Рака На Кошничката Е Простор За Заштеда Да Се Чуваат Во Auto, Канцеларија, Подрум, Гаража, Магацин, Итн. 4.Капакот за Лесно Складирање :Овој Пренослив Рака Камион И Dolly Има Виткање Дизајн за Да Зачувате Простор Кога Не е Во Употреба. 5.ИСПОРАКА ДАТУМ :Испратени Од Нас Магацин, Испораката Ќе трае 3-10 Дена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Качување Скалило Количка Количка Виткање Рака Камион Преносни Прилагодлива Висина Легура Количка Виткање Рака

1 x Искачи по Скалите Количка Нови коли со тркала се Движат dolly Рака количка Виткање рака камион Количка к

DEN 2236.80