• Новак
Tyke Снабдување Алуминиум Рака Камион

Tyke Снабдување Алуминиум Рака Камион

DEN 3599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мала Тежина и Крути. 550 lb Капацитет. 10 инчен Гуми.Комерцијален Квалитет На Алуминиум Рака Камион.Брзо Истиот Ден Превозот.Убаво комерцијален квалитет на алуминиум рака камион.Лесни и цврсти Лесно да се соберат Лесно да се работи, Широко се користи во дуќан, куќа, канцеларија и слично Капацитет : 550 lbs Вкупната големина : Длабочина 18.5 во х Ширина 21 во х Висина 52.5 во Тежина : 23 кг Картон : 1 компјутер/ 1ctn.Тркала : 10" Пневматски Гуми Носот плоча : Ширина во 14 x Длабочина 7.5 во.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Количка Багаж Количка,Мала Количка се Повлече Камион Пати Преносни Количка Домаќинство Мала Количка Мини Приколка

Шест тркала лесни виткање количка : песна, молчи тркала, издржлив и силен капацитет на носивост.Вграденв

DEN 3021.12