• Новак
Електрични Качување Скалило Рака Камион, 6 Тркала, Електрични Виткање Качување Скалило Рака Камион Алпинист се Движат Dolly Склад Количка 120W, 440lb Max Оптоварување, 45/мин

Електрични Качување Скалило Рака Камион, 6 Тркала, Електрични Виткање Качување Скалило Рака Камион Алпинист

DEN 2039.76

Достапност
Достапно за нарачка

① Се Расплетува, големина : 103x53x173cm/40.6x20.9x68inch; Укината големина : 22x53x118cm/8.7x20.9x46.5inch; Плоча големина : 60x44.6x13.5cm/23.6x17.6x5.3inch; Н W : 30kgr./66 Ib; Вчитување weigt : 180kg/396.8 Ib. ②Battery : 2200mah, 52.8 Пот, Литиум-јонска батерија; Моторни : 120 W, 24 V, 13.9 DC мотор; Брзина : 45 чекори во минута. ③The главната употреба на висок пораст зграда скалило носила трансфер на пациентот нагоре и надолу по скалите, едно лице може да работи. ④For болници, итните центри, оган, итен случај брза помош, семејството влечни пациенти нагоре и надолу по скали; единствена песна структура, удобен и сигурен кога носила надолу по скали. ⑤Ship од НАС акции !Ние си имаме свој странство магацин и професионална Услуга за Клиентите Тим да ви одговори во рок од 24 часа.Ако имате било какви Прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ви ветуваме дека ќе направиме нашите ultmost да се реши тоа за вас прво.Тоа се прави на висока јачина од нерѓосувачки челик материјал.За болници, итните центри, оган, итен случај брза помош, семејството влечни пациенти нагоре и надолу по скали.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Виткање Шопинг Количка,лесни Алуминиумски Легури Намирници Шопинг Кошничка Мала Количка Количка за Преносни

Цврстата алуминиумска рамка изградба.Виткање дизајн е лесно да се носат или складирање во багажникот и�

DEN 3068.16

Качување Скалило Количка Количка Виткање Рака Камион Преносни Прилагодлива Висина Легура Количка Виткање Рака

1 x Искачи по Скалите Количка Нови коли со тркала се Движат dolly Рака количка Виткање рака камион Количка к

DEN 2236.80

MTYLX Мултифункционален Преносни Колички со Тркала,Шопинг Кошничка Количка, Ултра Лесен Водоотпорен Абс Материјал,

♦ Тркала, Гумени Тркала Материјал, Задебелена, со Кадар Прстен Фиксни, Молчи, Лесно да го Промените Трка�

DEN 1036.80

RWM Casters Алуминиум Конвертибилна Рака Камион со Јамка се Справи и Алуминиум Палубата, Гумени Тркала, Екструдиран

2во1 Рака камион лесно да се конвертира од страна камион (500 кг капацитет) да платформа камион (од 1.000 кг ка

DEN 9647.28

АА-SS Рака Камион/Mute Flatbed Челик Колички/Телескопски Виткање со Кочница Количка/Четири Тркала Мулти-Функционални

★ Тешки количка со висок квалитет на дизајн за лесно ракување ★ Лесно да транспорт на тешки предмети на

DEN 916.80