• Новак
Сите Терен Качување Скалило Количка,156 Lbs Капацитет Преносни Виткање Количка со 6 Тркала Качување Количка Рака Камион со Прилагодливи Telescoping Рачка за Влечење-2 Круга

Сите Терен Качување Скалило Количка,156 Lbs Капацитет Преносни Виткање Количка со 6 Тркала Качување Количка

DEN 2160.00

Достапност
Достапно за нарачка

Три тркала Тркала Дизајн-опремен Со 6 Tpr Тркала,Количка Ви Заштедува Од Проблеми Предизвикани Од Качување по Скали При Преземањето на Тешки Предмети Дома.Алуминиум Легура Заграда,Задебелена Дното Плоча И Триаголен Заграда,Изградена-во Челична Цевка Рамка Може да се Направи Количка Повеќе Издржливи.Тоа Го Прави Полесно За Вас Да Им Помогнам На Количката На Земјата,Со Што Се Штеди Повеќе Енергија.Тоа Ја Подобрува Продуктивноста, Додека Намалување На Корисникот Замор.Висина На Телескопски се Справи Може да Се Прошири До 23"и 39".Можете Да Ја Сместите Во Багажникот Или Плакарот На Вашиот Автомобил.Приложените Еластична Мозок Може Цврсто Да Се Обезбеди Товар За Да Се Обезбеди Подобрена Безбедност, Додека Избегнување На Ѓубрето.Здрав Платформа И Еластична Јаже-Платформа Големината На Нашата Прилагодливи Качување Скалило Количка Може Да Се Смести Дневна Соба И Кеси.Качување Скалило Trolley The Количка Е Силна И Светлина.Цврстата Алуминиумска Легура Структура-направен Од Дебела Алуминиумска Легура,Тоа Може да носи 54 Килограми Тежина,И Тоа Не Е Лесно Да се Тресат Кога се Повлече.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MTYLX Мултифункционален Преносни Колички со Тркала,Шопинг Кошничка Количка, Ултра Лесен Водоотпорен Абс Материјал,

♦ Тркала, Гумени Тркала Материјал, Задебелена, со Кадар Прстен Фиксни, Молчи, Лесно да го Промените Трка

DEN 1036.80

Качување Скалило Количка Количка Виткање Рака Камион Преносни Прилагодлива Висина Легура Количка Виткање Рака

1 x Искачи по Скалите Количка Нови коли со тркала се Движат dolly Рака количка Виткање рака камион Количка к

DEN 2236.80