• Новак
CHSYWH 6 Кутија 300 Парчиња Расположливиот Заградени Хартија, Сапун, Преносни Патување Сапун Листови Миење на рацете Бања Миризливи Хартија, Сапун, за на Отворено, Кампу

CHSYWH 6 Кутија 300 Парчиња Расположливиот Заградени Хартија, Сапун, Преносни Патување Сапун Листови Миење

DEN 1113.60

Достапност
Достапно за нарачка

Како тенок како хартија, за еднократна употреба сапун е многу тенок како хартија, може ефективно да се произведе меурчиња слично на обичните сапун при миење на рацете. Се користи во многу прилики, тоа е интересна за перење на производот, заштита на животната средина и туристички производ. Производот е рачно да се вреднуваат, ве молиме да се овозможи li.Тема : Во оваа специјална период, треба да се мијат рацете често, се развиваат на здрав начин на живот, и да се заштити вашата безбедност.Без разлика колку долго можете да го искористите.Без разлика дали е шопинг, backpacking, бизнис активности, семејни вечери или деца во училиштето, овој пренослив за еднократна употреба сув сапун хартија може да дојде во рака, и да стане мора да се има кога ќе излезе.Во споредба со обичен сапун, тоа нема да предизвика крст-инфекција поради бактерии и бактериите на површината на сапун бар, прави вашите раце се чувствувате чисти и здрави.Овој мал сапун шушка е погодна за сите возрасти.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.6 cm)пакетот вклучува : 6 кутии (1 кутија 50pcs), вкупно 300 Tips : 1.Многу погодна и за деловни патувања, погоден за патување, кампување, планинарење, на скара или на било какви активности на отворено.Тоа содржи мирис на јасмин, кој мириса мирисна по миење на рацете.Погоден за патување, кампување, планинарење, на скара или на било какви активности на отворено.Ако на хартија, сапун, ќе купи има било какви проблеми со квалитетот.

Спецификацијата

Material:
PP material
Color:
6 colors
Weight:
0.36kg
Size:
2.2in (5.6cm) *1.41in (3.6cm)
The package includes:
6 boxes (1 box 50pcs), a total of 300 :
1. The product is manually measured, please allow a li :

Со стоката дадена додека купуваат

CIPACHO 850W Раце Фен Нога Фен Чевли Фен Помине Фен домашно Милениче косата со Фен Не се Штетни за Очите/Раце/Нозе,Beriberi

✋【Ефикасни И Моќни】Двојно HEPA Филтер Позитивни и Негативни Јони Generator, тоа е функции на стерилизација,

DEN 2231.76

2000W Вертикална Рака Фен,Висока Ефикасност Џет Typhon Рака Фен со Вода Отпад Собирање,Автоматско Рака Фен,Топла/Ладна

Карактеристики : Име : Рака Dryer Material : Еколошки ABSRated Моќ : 2000 WRated фреквенција : 50 KHz Wind температура : 4560°Грее

DEN 19456.80

LTLJX Рака Фен за Комерцијални Електрични Автоматски Сензор Рака Мие Еко Пријателски Ѕид Монтирани Сува Компресор,

ABS смола материјал има карактеристики на отпорност, отпорност на топлина, ниска температура отпор и хем

DEN 2615.76