• Новак
Графит XLERATOR Автоматско Површината Монтирани Рака Фен Напон: 208 V, 7.0 Засилувач, Млазницата: 1.1 N звук намалување

Графит XLERATOR Автоматско Површината Монтирани Рака Фен Напон: 208 V, 7.0 Засилувач, Млазницата: 1.1 N звук

DEN 13920.00

Достапност
Достапно за нарачка

XL-GR8-1.1 Напон : 208 V, 7.0 Засилувач, Млазницата : 1.1 N звук намалување Карактеристики : -ги Брише Рацете Целосно во 10 до 15 Секунди. -Користи 80% Помалку Енергија. -95% Заштеда на Трошоци наспроти Хартиени Крпи. -Извор Намалување Алтернатива. -Промовира Хигиена.Тип на производ : -Рака фен.Земја на Производство : -сад.Крај : -Темно Сива Боја.Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -12.7".Вкупна Ширина - страна на Страна : -11.75".Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -6.7".Целокупниот Производ Тежина : -16 кг.Спецификации : Енергетски Ефикасни : -Да.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LTLJX Рака Фен за Комерцијални Електрични Автоматски Сензор Рака Мие Еко Пријателски Ѕид Монтирани Сува Компресор,

ABS смола материјал има карактеристики на отпорност, отпорност на топлина, ниска температура отпор и хем

DEN 2615.76

CIPACHO 850W Раце Фен Нога Фен Чевли Фен Помине Фен домашно Милениче косата со Фен Не се Штетни за Очите/Раце/Нозе,Beriberi

✋【Ефикасни И Моќни】Двојно HEPA Филтер Позитивни и Негативни Јони Generator, тоа е функции на стерилизација,

DEN 2231.76

2000W Вертикална Рака Фен,Висока Ефикасност Џет Typhon Рака Фен со Вода Отпад Собирање,Автоматско Рака Фен,Топла/Ладна

Карактеристики : Име : Рака Dryer Material : Еколошки ABSRated Моќ : 2000 WRated фреквенција : 50 KHz Wind температура : 4560°Грее

DEN 19456.80