• Новак
Pferd 26616160H1 Игла датотеки 6,3 тип на исечете 1 (12 Парче)

Pferd 26616160H1 Игла датотеки 6,3 тип на исечете 1 (12 Парче)

DEN 1681.20

Достапност
Достапно за нарачка

Содржина : 12 компјутери.Должина : 6, 3".Тип на намалување на : 1. Pferd е водечки бренд за развој, производство и поддршка, како и дистрибуција на алатка за решенија за површина по завршувањето и материјал за сечење.Во согласност со традиција, која датира од повеќе од 200 години, Pferd да функционира како независна, меѓународно ориентирано семејство во сопственост на Компанијата и на долг рок.Pferd tools нуди на корисникот максимална корист и на трошок-ефективност.Нејзините неограничен посветеност кон врвен квалитет, својата сигурност како на снабдувачот и одговорното употреба на ресурсите на сите направи Pferd на сигурен и доверлив трговски партнер кој работи со одржливоста на ум.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат