• Новак
Truper Са Де Cv KR-2ST се Справи со Подесувате

Truper Са Де Cv KR-2ST се Справи со Подесувате

DEN 393.60

Достапност
Достапно за нарачка

Леано железо главата.Тешки полиран Челик рачка за зголемување на силата.Контрола на удобност и контрола. 10" x 10", полицаец челик подесувате, леано железо главата идеален за израмнување на набивањето површини, тешки полиран челик рачка за зголемување на силата, 9" крајот зафат за удобност & контрола.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Грди Џемпер Божиќ Облека за Жени Долги Ракави Геометриски Божиќ Elk Печати Плетење Џемпер Торба Хип Мини Фустан

Големина на Табела : Големина : Sсо НАС на : 2Биста : 92cm / 36.65" Големина : Lсо НАС на : 6Биста : 100cm / 39.облека за же

DEN 1675.20