• Новак
ZHENWEI Женска Лесна Маскирани Водоотпорен Активни Отворено Дожд Јакна S-XXL

ZHENWEI Женска Лесна Маскирани Водоотпорен Активни Отворено Дожд Јакна S-XXL

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

8"-Биста : 132.7"-Центар Назад Должина-81cm/31.НИ ГОЛЕМИНА М -Рамо : 43.8"-Центар Назад Должина-77cm/30. НИ ГОЛЕМИНА XS -Рамо : 40.МАТЕРИЈАЛ→98% Полиестер, 2% Spandex,106% Водоотпорен материјал со шарени памучни наредени, Дише, Мека на допир,Windproof, Лесно да се packable.ФУНКЦИЈА→Оваа Мантил Лесно да се Справи Со Дожд,силен ветер, Брзо сушење.3"-Половината : 128.ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење.3"-Половината : 113.Рака Мие Само.НИ ГОЛЕМИНА S -Рамо : 42cm/16.3"-Половината : 121.7"-Центар Назад Должина-78cm/30.Ве молиме Погледнете ги Нашите Големина на Табелата во Опис на Производот/Слика (Не големината на табелата) рака мие max 46°C.3"-Половината : 101cm/39.заштита од сонце,моќни функции се направи тоа е погоден за сите сезони.4"-Sleeve : 64cm/25.СИТУАЦИЈА→Оваа windproof водоотпорен мантил би можеле да бидат спакувани во мали компактни торбичка, многу лесно да се packable и го носат, совршен за патување и сите outdoor спортови се допаѓа качување, риболов, возење,пешачење,кампување и за сите сезони.0"-Биста : 117.ГОЛЕМИНА→ве Молиме следете ги вашите обично нормална големина за да се купи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат