• Новак
Серија 167M Индивидуални Радиус Gage, Челик, 12mm Радиус

Серија 167M Индивидуални Радиус Gage, Челик, 12mm Радиус

DEN 208.80

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од сатенски финиш од не 'рѓосувачки челик –' рѓа и отпорни на дамки.Секој gage е јасно означени со радиус.Секој gage има пет различни gaging површини за двете конвексни и конкавни радиуси.Земја на потекло : сад.Радиуси или филети може да се провери или поставена полесно, побрзо и попрецизно со Starrett 167 Радиус Gages.Радиуси или филети може да се провери или поставена полесно, побрзо и попрецизно со Starrett 167 Радиус Gages.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат