• Новак
COLIBROX 32 PC 17/64-1/2 Радиус Gage Поставите Челик Прецизност Мерач Поставите Machinist Алатка

COLIBROX 32 PC 17/64-1/2 Радиус Gage Поставите Челик Прецизност Мерач Поставите Machinist Алатка

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

32 PC радиус gage ; Направени од најдобрите квалитет челик достапни.Опсег : 17/64 да 1/2 од 64ths ; Остава : 32 ; Секој gage е означен со големина.Секој gage има остава за мерење на површини за конвексни и covace радиуси.Корисно за алатка и да умре на одлуки, machinists, завртка машина оператори и други механика на изгледот и проверете радиуси на алатки, умира, итн.Количина : 1 по цел; Испорака Тежина : 4 унца. 32 PC 17/64-1/2" Радиус Gage Поставите Челик Прецизност Мерач Поставите Machinist Алатка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат