• Новак
ЦРВЕНО ВОЛКОТ за 1990-2002 ГМ Chevy GMC Приградски Тахо Стерео Радио Жици се Подигнат Cid) Раководителот на Единицата Инсталирате Конектор

ЦРВЕНО ВОЛКОТ за 1990-2002 ГМ Chevy GMC Приградски Тахо Стерео Радио Жици се Подигнат Cid) Раководителот на

DEN 165.60

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара на CHEVROLET : 1996 - 2005 Астро, 2002 Лавина 1500, Изречни : 1996 - 2000 1500, 1996 - 2000 2500,1996 - 2000 3500, 1995 - 1998 K1500,1995 - 1998 K2500,1995 - 1998 K3500,1995 - 1998 C1500,1995 - 1998 C2500,1995 - 1998 C3500, Silverado : 1999 - 2002 1500, 1999 - 2002 2500, 2001 - 2002 3500, Приградски : 2000 - 2002 1500,2000 - 2002 2500,1995 - 1999 K1500, 1995 - 1999 K2500, 1995 - 1999 C1500, 1995 - 1999 C2500. 1995 - 2002 Тахо.GMC на владата : во 1995 - 1998 K1500,1995 - 1998 K2500, 1995 - 1998 K3500, 1995 - 1998 C1500, 1995 - 1998 C2500, 1995 - 1998 C3500, 1996 - 2005 Safari, 1996 - 2000 Savana 1500, 1996 - 2000 Savana 2500, 1996 - 2000 Savana 3500, 1999 - 2002 Сиера 1500, 1999 - 2002 Сиера 2500. Претседателот жица кабли овозможи да се инсталира на резервни радио со помош на постоечката фабрика жици и конектори.Жица направени од ОЕМ квалитетни материјали, издржлив и лесен за употреба.Лесно Користење.Сите жици се таму за користење на стандардизирани боја кодови, кои го направија инсталирање на главата единица бриз.Жица темперамент не се директно plug and play, Лемење конекции и топлина се смалуваат цевки за најдобри резултати.ЦРВЕНО ВОЛКОТ за 1990-2002 ГМ Chevy GMC Приградски Тахо Стерео Радио Жици се Подигнат Резервни Главата Единица, Инсталирање на Приклучок.Овој стерео жици конектор е направен од професионална бакар мозок и трајни ABS пластика изградба која го прави тоа за добра спроводливост и долго безбедно траен употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат