• Новак
ngruama8 Радар Детектор на Магнет Сензор Детектор 1MHz-12GHz Безжична Шпион Сигнал Откривање на Откривање Безжична Скенер Скриени GPS Tracker Пронаоѓач Брзина Следење

ngruama8 Радар Детектор на Магнет Сензор Детектор 1MHz-12GHz Безжична Шпион Сигнал Откривање на Откривање Безжична

DEN 1140.00

Достапност
Достапно за нарачка

5mm Application1.Дали Летало камери се фокусира на вас од прозорецот 5.GPS Tracker Пронаоѓач : Откако постои сомнителни сигнал на вашиот автомобил,може да се користат детектор за да го дознаете со магнетни светлина Главната Карактеристика★Откривање на скриени 5. ★Откривање на GPS Локатор пакет со висока брзина качувањето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат