• Новак
JUSTZHIQIANG 5pcs UHF Антена Преносни Радио SP50 SP10 P10 P50 P100-апарат p110 P200 EP450 CP040 CP140 CP150 CP160 CP200 PR400 Одговара за полнење за Motorola Радио Антени

JUSTZHIQIANG 5pcs UHF Антена Преносни Радио SP50 SP10 P10 P50 P100-апарат p110 P200 EP450 CP040 CP140 CP150

DEN 892.80

Достапност
Достапно за нарачка

Издржливи во употреба.издржливи и практичен за употреба.Направени од високо квалитетни материјали. 100% сосема нов и висок квалитет.лесен за употреба.Детали : 100% Сосема Нов.Фреквенција : 403-470 MHz(UHF )Должина : 13.5 cm Compatible со модели : GP68, GP88, GP88 S, GP328, GP338, GP338 ПЛУС, GP2000, GP3688, GP140, GP280, GP300, - апарат gp320, GP330, GP340, GP344, GP350, GP360, GP380, GP388, GP640, GP680, - апарат gp1280 HT10,HT50, HT600, HT750,HT1250, HT1250-ls, HT1250-ls+, HT1550, HT1550-xls, CT150,CT250, CT450, CP040,CP140, CP150,CP160,CP180, CP185, CP200 EX500, EX600, EX600-xls, EP350, EP450 PR400, PR860, PTX600, PTX700, PTX760, PTX760 PLUSSP50, SP10, P10, P50, P100, - апарат p110, P200, P210, P1225 , P1225-LSPRO1150, PRO2150, PRO3150, PRO5150, PRO7150 Package се Вклучени : 5 x Антена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FM Сигнал Засилувач, 12V Топла Автомобил, Мотоцикл FM Сигнал Засилувач Електронски Антена СУМ Проширија Автомобил

Висок Квалитет Замена : Оваа скриена проширија антена директни е совршена замена за вашите стари или ск�

DEN 208.56

Универзален Автомобил Антена, 3 Автомобил Краток Антена Автомобил Краток Антена Карбонски Влакна Завртка Радио

Fitment : За , , , Кадилак и повеќето други автомобили [Универзална] Универзална одговара дизајн, овој Автомо�

DEN 926.40