• Новак
j&m FPA-HCFM14-СТР Црна Една Големина Радио Антени

j&m FPA-HCFM14-СТР Црна Една Големина Радио Антени

DEN 1176.00

Достапност
Достапно за нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Не 12v конекција потребно.Обезбедува сите на одличен прием перформанси на нашиот оригинален дизајн.Инсталацијата е брзо, како што не постојат жици за да го исечете или splice.J&М е Пасивен Flex Power сокриј-a-начин AM/FM/WB антената што е најдобро да се скрие-a-начин антената на пазарот денес, foall три прием бендови од СУМ, FM и СБ, да ви помогне да се елиминира целосно на задните поставена антената на вашиот 2014-2018 Харли Ултра, Street Glide, Road Glide или Road Glide Ултра.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

EuisdanAA Магнетна База Автомобил Покривот на Задните Трупот Монтажа AM FM Радио Сигналот на Антената на Воздушни(База

Име на производ : Автомобил AM FM Антена; Fit Type : Универзална.Материјал : Пластика,Метал; Пакет Содржина : 1 x А

DEN 383.76