• Новак
Revex 3M Кабел за Антена Планината Нерѓосувачки Челик Автомобил Клип Планината Багажникот Капак Hatchback Планината Заградата RB-CLP за Рачни двонасочна Радио Yaesu Vertex Kenwood WouX

Revex 3M Кабел за Антена Планината Нерѓосувачки Челик Автомобил Клип Планината Багажникот Капак Hatchback Планината

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Revex RB-CLP Прозорец Клип Планината RG-174/U 3m Кабел SMA-Машки.Работи со било 2 метри,220 MHz, dual band или било какви други рачни кој го користи SMA-Машки антена конекторот.Доаѓа Со 10 стапки на лесни и флексибилни мини-coax што го прави лесно да се справи со вашиот рачен.Таа цврсто се одржа во место кога ќе навивам вашиот прозорец за супер заклучување тесни задржете.Овој Прозорец Планината Клип работи со било 144/430 MHz ХТ користење на SMA-Машки конектори.Прозорецот Планината Клип добива вашата антена надвор каде што може да зрачат слободно одзема на заштитен ефект на вашиот автомобил и дава максимум зрачеше енергија која ја зголемува јачината на сигналот и сигнал за прием во зафатени области.Overvies : Прозорец Планината Клип добива вашата антена надвор каде што може да зрачат слободно одзема на заштитен ефект на вашиот автомобил и дава максимум зрачеше енергија која ја зголемува јачината на сигналот и сигнал за прием во зафатени области.Таа цврсто се одржа во место кога ќе навивам вашиот прозорец за супер заклучување тесни задржете.Овој Прозорец Планината Клип работи со било 144/430 MHz ХТ користење на SMA конектор Карактеристики : Клипот безбедно на било кој автомобил прозорец Тоа е силен планината за прозорец клип Заградата конектор(да антена страна) : SMA-Женски Кабел конектор(радио страна) : SMA-Машки Кабел : RG-174/U Lenght : 3 M Содржи : 1 X TOOTEENA НАГОЈА RB-CLP Прозорец Клип Планината RG-174/U 3m Cable1 x Norvia Јасно Крпа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FM Сигнал Засилувач, 12V Топла Автомобил, Мотоцикл FM Сигнал Засилувач Електронски Антена СУМ Проширија Автомобил

Висок Квалитет Замена : Оваа скриена проширија антена директни е совршена замена за вашите стари или ск�

DEN 208.56