• Новак
Генерички Извиткани DC Кабелот за Напојување Замена за Beltronics Спи МАГНУМ Радар Детектор

Генерички Извиткани DC Кабелот за Напојување Замена за Beltronics Спи МАГНУМ Радар Детектор

DEN 292.80

Достапност
Достапно за нарачка

Конектор тип : телефон-тип конектор.Осигурач Заштита и LED Индикатор за Светло.Текст : 12 V.Излез : 12 V DC.ОВАА ОПШТА DC КАБЕЛОТ/ЗАПАЛКА ПРИКЛУЧОК ЗА КАБЕЛОТ НЕ МОРА СИГНАЛИЗАЦИЈА ФУНКЦИЈА ИЛИ MUTE КОПЧЕТО.ТОА СЕ КОРИСТИ ЗА ДА МОЌ ДА ГО ПРИЛАГОДИТЕ УРЕДОТ САМО. * Нови ГЕНЕРИЧКИ, cid, нарачана објект (НЕ-OEM/НЕ-Original Equipment Manufacturer)* ОВАА ГЕНЕРИЧКИ DC МОЗОК НЕ МОРА СИГНАЛИЗАЦИЈА ФУНКЦИЈА ИЛИ MUTE КОПЧЕТО.ТОА СЕ КОРИСТИ за ДА МОЌ да ГО прилагодите УРЕДОТ САМО* Конектор тип : телефон-тип конектор* Тоа приклучок директно во автомобилската 12 V запалка приклучок за напојување до уредот* Осигурач Заштита и LED Индикатор за Светло* Влез : 12 V; Излез : 12 V DC * се Враќа прифатени во рок : 30 Дена* Количина : 1 единица за 12 V запалка приклучок за DC Мозок и 1 екстра осигурач* Ако имате било каков проблем со објектот што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас за начини за решавање на работи од пред да замине повратни информации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Анти Шпионски Детектор Автомобил Возило Радар Детектор 360 степени Анти Автомобил Детектор V7 Брзина Глас Алармирање

Ултратенок, елегантен, ситевоедно радар детектор.Достапна за самостојна инсталација и употреба.Лесно с

DEN 612.00

Автомобил Авто Возило Визуелна Обратна Копија Радар Систем со 4 Паркинг Сензори ПРЕДВОДЕНА од Далечина Откривање

【Висок Квалитет на Паркинг Радар】Оваа Pinsona паркинг радар систем се состои од 4 ултразвучно сензори, диг

DEN 443.76

Smart Ласерски Радар Детектор Брзина Радар Детектор Детектори за Автомобили Ниска Силна Брзина Откривање Намалени

екстремнирастојание superheterodyne технологија, со ултрабрзо скенирање коло, дури и најбрзо радар пиштол, ист

DEN 1826.40