• Новак
Правосмукалка Рачни Cordless Правосмукалка Правосмукалка за Дома Моќен Вшмукување биде Тивка Длабоко Чистење за Пет Косите,Тешко Кат

Правосмукалка Рачни Cordless Правосмукалка Правосмукалка за Дома Моќен Вшмукување биде Тивка Длабоко Чистење

DEN 1332.00

Достапност
Достапно за нарачка

1.Уникатен Samrt Cool3.0 воздух систем за ладење дизајн, обезбеди најдобри работни состојбата на моторот,и водич, дел од капачето за батеријата, забрзување на топлина дисипација, подобрување на издржливоста. 2.До 60 Минути Кандидира Време.Усвојува Samsung увезени литиум батерија пак, енергија-заштеда на чекање 3.работата околу 60 минути,може да clea 380 метри квадратни површина. 4.Max режим обезбедува силна вшмукување,за versaltile чистење во тешко да се постигне места. 5.60 мин(Енергија-заштеда на Чекање) 28 min(Стандарден Режим) 8 мин(Max Режим).Моќност (W) : 400w Напон (V) : 25 V Функција : Сува Прашина Кутија Капацитет (L) : 0.5 L Прашина Чување Тип : Прашина Кутија/Прашина Кофа животниот Век на Батеријата : 1 час и 30 минути Сертификација : БЛАГАЈНИЧКИТЕ Сертификација : АДС Торба Или Bagless : Bagless Инсталација : Рачни Времето Резервација : Не LCD : Не Големина(мм) : 320*320*90 Далечински Управувач : Нема Посебен Вшмукување Млазницата : Acarid-убиството Четка Филтер Тип : HEPA Број на Модел : XM-V9 Турбо Четка : ДА Кабелот Должина (m) : Безжичните Чистење Пат : Планирани Тип.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Автомобил Со Правосмукалка Безжична Автомобил Рачен Пренослив Правосмукалка За Автомобил Високо-Придвижуван

Лесен и удобен, мултифилтрирање, силна коњски сили долготраен, 6000pa вшмукување висок капацитет на батери

DEN 2133.60

Kadimendium Убаво Изработка Правосмукалка Млазницата Правосмукалка Рамен Млазницата Правосмукалка Рамен Вшмукување

Рамна глава вшмукување, овој дизајн е ефикасен за чистење во мал агол што е вообичаено за луѓето да се по

DEN 182.16