• Новак
Cordless Литиум Рака Вакуум

Cordless Литиум Рака Вакуум

DEN 684.48

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е cordless што ќе ви овозможи слободно движење од соба в соба.Силна Suctioning & Длабоко Чистење : користи 120 W ултра-висока моќност мотор со вшмукување до 7 Kpa, Appart од лесно апсорбирање на коса, исхрана остатоци, честички, пет влакната.На пукнатина млазницата прилог е најдобро одговара за апсорбирање на млеко, течни, пијалок и така натаму.Издржливи Филтер И Лесно Да Се Мијат.По-Продажбата на Услугата : Нашите производи се Поддржани од страна на еден 30 ден парите назад и 12-месечен грижете се-бесплатно гаранција.На уникатно ергономски се справи опремен со fingertip копчето, што ќе ви овозможи да се контролира моќта без напор, и правосмукалка со најдобрите држи агол може лесно да се контролираат работата насока.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Kadimendium Убаво Изработка Правосмукалка Млазницата Правосмукалка Рамен Млазницата Правосмукалка Рамен Вшмукување

Рамна глава вшмукување, овој дизајн е ефикасен за чистење во мал агол што е вообичаено за луѓето да се по

DEN 182.16

Автомобил Со Правосмукалка Безжична Автомобил Рачен Пренослив Правосмукалка За Автомобил Високо-Придвижуван

Лесен и удобен, мултифилтрирање, силна коњски сили долготраен, 6000pa вшмукување висок капацитет на батери

DEN 2133.60