• Новак
VXV Туш Главата, со Рачни Висок Притисок, Рачни Showerhead, со 6ft Црево, Отстранлив Монтажни тушеви 5 Спрејови за Поставување, Заградата, Тефлон Ленти, Гума Подлошки Хром

VXV Туш Главата, со Рачни Висок Притисок, Рачни Showerhead, со 6ft Црево, Отстранлив Монтажни тушеви 5 Спрејови

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

5 Функции Sprayer Settiing : Напредни отстранлив туш главата со црево обезбедува пет спрејови искуства : Дожд, Масажа, Меур Oxygenation, Дожд & Масажа, Дожд & Меур Oxygenation режими.масажа спреј цели болка во мускулите и да се олесни далеку болки и болки.Hight Притисок : рачни врнежи прикачите црево има револуционерна микро млазницата технологија за да се зголеми брзината на проток на вода, зголемување на притисокот на водата и палецот јазиче овозможува непречено транзиција помеѓу спрејови.Еко-Пријателски Материјал : vxv рачни туш главата со држачот е направен од високо-квалитетна ABS го прави тоа трајни, исклучителна хром-обложено површина го прави лесен-за-чистење на површината дека withstands минерални израстоци.Практични Додатоци во Пакет : Вклучувајќи рака туш главата,70.8 инчен екстра долг од не ' рѓосувачки челик црева,Прилагодливи Надземни Заграда, Тефлон Ленти, Гума Подлошки, Протокот Restrictor, Упатство за Инсталација.Лесен за Инсталација : Лесно замена за стариот туш главата, Универзална фитинг Инсталира во минути со само една рака-заострените конекција без водоводџија.Универзална G1/2" теми фитинг да било стандард туш цевка, рака, extender, или филтер.Оваа рачни showerhead има најмногу практични 5 спреј режими, можете да се префрлите на овие начини и да уживаат во pleasent бања. 5 Спреј Обрасци : Дожд, Масажа, Меур Oxygenation, Дожд & Масажа, Дожд & Меур Oxygenation.Можете да се префрлите на овие функции и да уживаат во pleasent бања.Целосен комплет вклучува рака туш, црева, гумена заптивка, заградата и Тефлон лента.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

beerty Филтрирани Туш Главата - Бања Филтер Туш Главата, Висок Притисок, Рачен Туш Домаќинство со вклучување/Исклучување

Спецификации : Боја : Црвен Материјал : ABS Инсталација Тип : Зезнав Во Процесот : Electroplating Должина : Околу.По

DEN 129.36

Висок Притисок Туш Главата, со Рачни, тушеви со Црево и Носител на 6 Спреј Режими Отстранлив Туш Главата, Изградена-во

【Висок Квалитет на Материјалите, Подолг Сервисен】Хром заврши моќ туш главата има положено тест на кис�

DEN 431.76