• Новак
7Pairs Памук Глуждот Атлетик Работи Чорапи Ниска Намали Спортски Табот Чорапи за Мажи и Жени

7Pairs Памук Глуждот Атлетик Работи Чорапи Ниска Намали Спортски Табот Чорапи за Мажи и Жени

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Имајте на нога удобно и сува во текот на целиот ден.Ќе се чувствувате најмногу удобно чувство со долготрајна издржливост.Обезбеди лак за поддршка и стабилна компресија за да ги задржи нозете стабилна и безбедна.Лесни & Дише.Дизајниран за било која спортска активност.Квалитет на Услуга По Продажбата - Нашиот Секојдневен Лак Поддршка Чорапи се од висок квалитет и сме горди на она што сме го направиле. 77% ЧЕШЛАНИ ПАМУК, 21% ПОЛИЕСТЕР, 2% SPANDEX.Направени во Кореја.Тоа е голем спортски натпревар чорапи за сите видови на активности на отворено како што се трчање, тенис, пешачење и тренингот, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ГОЛЕМА ОСА Деца Момчиња&Девојки Трчање Удобно Лесни се Лизга на Патики Атлетик Тенис Чевли(Деца/Мало Дете/Голема

Увезени.Етилен Винил Ацетат единствена.Дише мрежа дизајн, ЕВА, полесни и помек, и антисудир пети може да

DEN 743.76