• Новак
BRIGENIUS Компресија Чорапи за Мажи, Жени, Сестри Атлетски Спортски Работи

BRIGENIUS Компресија Чорапи за Мажи, Жени, Сестри Атлетски Спортски Работи

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Со флексибилни и издржливи карактеристики и симплистички, стилски изглед, нашиот компресија чорапи може да се направи повеќе прифатлива без жртвување на удобност, квалитет и стил.Brigenius Компресија Чорапи за мажи & жени може да направи да се чувствувате удобно секој момент кога ќе го носат.Тоа го прави голем дар за joggers, спортисти, фитнес изродите, канцеларијата на работниците, патеки, медицински сестри и доктори.BRIGENIUS компресија чорапи направи подобра работа на ослободување на болка, подобрување на циркулацијата, и намалување на нога за нога и замор.Она што може да компресија чорапи не?Компресија чорапи се подобри циркулацијата на крвта, за брзо закрепнување, намалување на болки во мускулите и помогне да се спречи оток и проширените вени.Компресија чорапи обезбеди нежно се притисне топлина и да се подобри циркулацијата на крвта во нозете.Нашите компресија чорапи може да ви обезбеди различни чувства од другите!Зошто да го одберете нас?Нашите компресија чорапи имаат подобар материјал, помеки и многу повеќе носат-отпор.BRIGENIUS компресија чорапи се погодни за ден и ноќ употреба и се совршени за оние кои го поминуваат поголемиот дел од своето време за пешачење.Вие сте добредојдени да се чувствуваат утеха и слободни да побарате од нас за големината и по-продажбата на проблемот.Погодна за двете машки и женски, одговара за лов, планинарење, истражување, долго време стои, отворено спортска итн.Облечен во нашата компресија чорапи зголемува одење сила, го спречува оток и е удобно во текот на целиот ден долго.Вистинска потреба за луѓе кои работат долги часови на своите нозе, или кои се силно инвестира во атлетика и фитнес начин на живот. 【Она што ќе добиете за】 : Ние нудиме на овие компресија чорапи со грижете се-free 3-месечен гарантен и 24/7 услуги на клиентите.Нашите чорапи обезбеди инстант удобност поддршка со влага wicking својства и се исуши брзо во рок од неколку часа, така што немора да се грижите за влага wicking.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ГОЛЕМА ОСА Деца Момчиња&Девојки Трчање Удобно Лесни се Лизга на Патики Атлетик Тенис Чевли(Деца/Мало Дете/Голема

Увезени.Етилен Винил Ацетат единствена.Дише мрежа дизајн, ЕВА, полесни и помек, и антисудир пети може да

DEN 743.76