• Новак
5 Инчи, Овална Цевки Страна Чекор Nerf Лентата за Трчање Одбор Компатибилен со Ford F-150 Продолжена Кабина 04-08, Нерѓосувачки Челик, Полиран Хром

5 Инчи, Овална Цевки Страна Чекор Nerf Лентата за Трчање Одбор Компатибилен со Ford F-150 Продолжена Кабина

DEN 1497.60

Достапност
Достапно за нарачка

▶️ Овие работи одбори се компатибилни со Ford F-150 2004-2008, се вклопува со продолжена кабина (супер кабина) модели. ▶️ Доаѓаат со поставување на [2] хром полиран финиш работи кола со голема брзина-отпорни чекор подлога.Тоа може да го поддржи до 500lbs. ▶️ Тоа е изградена на трајни и 'рѓа-отпорни не' рѓосувачки челик за да се обезбеди траен живот во надворешни услови. ▶️ Лесно да се инсталира, нема-вежба инсталација завртки право на фабрика за монтажа поени за помалку од еден час (повеќето модели).Ве молиме имајте во предвид : Возило специфични монтажа голема заграда се вклучени. ▶️ Ширина : 5" Тело Планината Стил Загради. 04-08 Ford F-150 Продолжена Кабина (Супер Кабина).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат