• Новак
OMAC Алуминиум Работи Одбори Nerf Барови, 2 Парчиња. | Одговара На Jeep Compass 2007-2017 Страна Чекор Бар Железнички Замена Дел | Автомобил Надворешност Додатоци

OMAC Алуминиум Работи Одбори Nerf Барови, 2 Парчиња. | Одговара На Jeep Compass 2007-2017 Страна Чекор Бар

DEN 440.64

Достапност
Достапно за нарачка

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : .Не универзален fitment, возило за специфични за вашиот автомобил,.Сет вклучува 2 страна чекори (1) за левата и 1 за десната страна), сите монтажа хардвер и инструкции водич во кутија.Па овие не се само одличен дизајн додатоци или заштита барови, овие се важни делови за вашето возило да се заврши со.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат