• Новак
Reebok Мажите Лајт 3.0 Работи за Чевли

Reebok Мажите Лајт 3.0 Работи за Чевли

DEN 830.88

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Увезени.Reebok е Американски-инспириран глобален бренд со длабоко фитнес наследство и јасна мисија : Да биде најдобар фитнес бренд во светот.Не е лесна еден.Но, ако еден е бренд што се може да направи тоа да се случи, тоа е Reebok, брендот кој е суштински дел од фитнес движење, што засекогаш ја смени начинот на кој ние гледаме на spandex и headbands.Секако, ова не е на 1980-тите години повеќе – светот се пресели на.Но така има Reebok и тоа продолжува да биде смел.Осмели се знае големината не доаѓаат од sameness.Изминатите години се карактеризира со трансформација од традиционалните спортови за фитнес.Трите страни на Reebok Делта, симбол на промени и трансформација, претставува физичка, ментална и социјална промени кои се случуваат кога поединци прифатат предизвикот на bettering себе во салата, во нивните животи и во светот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат