• Новак
Нова Рамнотежа на Мажите Свежи Пена 680 V7 Работи за Чевли

Нова Рамнотежа на Мажите Свежи Пена 680 V7 Работи за Чевли

DEN 1798.80

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Свежо Пена midsole амортизирање прецизност е конструиран за да се испорача на ултра-cushioned, лесни возење.Конструиран мрежа горниот дел овозможува за breathability.Горниот карактеристики не-шие изградба за елегантни се вклопуваат и се чувствуваат.Лиен вметнете помага да се обезбеди дополнителна поддршка.Гумени outsole за издржливост и влечење.Модерен со неверојатна одговара, жените Нова Рамнотежа Fresh Foam 680v7 е идеален за оние кои влегуваат во светот на трчање.Со функции, вклучувајќи dual-густина Свежи Пена midsole за удобност, лиен вметнете за поддршка, мазна инженерните воздух мрежа за breathability, и оптимална гума покриеност за издржливост, овој чевли обезбедува мека чувствуваат и сигурен перформанси со секој чекор ве однесе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат