• Новак
Mizuno Жените Бран Небото Работи-Чевли

Mizuno Жените Бран Небото Работи-Чевли

DEN 1437.36

Достапност
Достапно за нарачка

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Mizuno Бран за амортизирање и енергија да се вратат.Cloud бран нуди кадифен возење и максимална заштита за сите работи.Мека анатомски sock лагер за екстра лак поддршка и тапацир.Се вклопуваат во движење горниот дел за флексибилна поддршка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат