• Новак
adidas Жените Run90s Работи за Чевли

adidas Жените Run90s Работи за Чевли

DEN 1319.76

Достапност
Достапно за нарачка

ткаенини-и-синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Жените рационализација, кадифен чевли со '90-тите години работи инспирирани од стилот.Редовно се вклопуваат.Ткаени горниот дел за удобност.Cloudfoam midsole за чекор-во удобност и супериорен амортизирање.Гумени outsole за одлични зафат.Овие жени е чевли pack '90-тите години став во тркач силуета.На елегантен облик може да се пофали мазна кожа со горниот тек-инспириран neoprene детали за гроздобер се чувствуваат.Перница-мека амортизирање носи неспоредливи комфор на секој чекор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат