• Новак
Брукс Жените Глицерин¿ 15

Брукс Жените Глицерин¿ 15

DEN 2460.48

Достапност
Достапно за нарачка

Синтетички-и-мрежа.Увезени.Гумен ѓон.Оваа чевли врховниот удобност и амортизирање ќе се претвори секој километар во задоволство.Воздух мрежа горниот дел со 4-начин на истегнување се проширува со нога и останува дише. 3 D Водат Печатени Седло и облоги се применуваат стратешки водат и структура.Чипка-до затворање.Кадифен јака амортизирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат