• Новак
На Водење Mens Облак

На Водење Mens Облак

DEN 2520.00

Достапност
Достапно за нарачка

Увезени.Гумен ѓон.Ткаенини : Перформанси поврзана.Гумен ѓон.Рефлексивни акценти, Лесен дизајн.Чипка-до затворање.Круг пети.Земете го вашиот кандидира нагоре ниво со овие На патики, перформанси-подготвени се спарите со некој против горните, шок-апсорбирање на midsole, и билатерален гумен ѓон.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат