• Новак
Reebok Мажите Бескрајни Патот Трчање

Reebok Мажите Бескрајни Патот Трчање

DEN 887.76

Достапност
Достапно за нарачка

Текстил и Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу средината на врвот од лак.ДИШЕ И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие патики функција мрежа горниот дел за поддршка удобност, заштита и breathability.ЕФИКАСНА НОГА ПОДДРШКА : Овие стилски тренери со одговорно за вбризгување-украсениот ЕВА пена midsole за лесни амортизирање и 4 E широк одговара за comfor, трае многу strolls и jogs.УДОБНО И ЗДРАВ ДИЗАЈН : Ова обувки со гумени outsole обезбедува флексибилни влечење на било која површина.ВИСОКА-ПЕРФОРМАНСИ ТРЧАЊЕ : Идеален за пешачење, трчање и секојдневно носат.Reebok Мажите Бескрајни Патот Трчање се големи за да се протурка на долги растојанија во удобноста во овие мажи е трчање.Овие работи патики кој има малку пошироко одговара, на лесни горниот додава дише поддршка со секој чекор.Одговора, супер-мека пена нуди целосна нога амортизирање километар по километар.Гумени outsole обезбедува флексибилни влечење на било која површина.Reebok беше основана за еден од најдобрите можни причини : спортисти сакав да трчаат побрзо.Така, во 1890-тите години, Јосиф Вилијам Фостер направени некои од првите познати трчање со шила во them.By 1895 година, тој беше во бизнис правење чевли со рака за врвот тркачи; и пред долго време неговата млада компанија, J. W. Згрижувачките и Синови, развиена меѓународна муштерии на истакнати спортисти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат