• Новак
Mizuno на Жените се Работи за Чевли

Mizuno на Жените се Работи за Чевли

DEN 3213.36

Достапност
Достапно за нарачка

100% Синтетички.Гумен ѓон.Бран форма е специјално дизајниран за overpronation.Бран форма е специјално дизајниран за overpronation.Комбинирање на потпис амортизирање и стабилност.Mizuno Бран, чевли, исто така, има брановидна, поголема внатрешна што овозможува непречено тело движење со кои се спречува.во внатрешноста на чевли од изедначување.Жакард мрежа за поголема breathability, се вклопуваат и задржете.Новиот Бран Изедначува 5 понуди умерена поддршка и подобрени монтирање.Тоа карактеристики Mizuno Бран е потпис амортизирање и стабилност, и жакард мрежа за да се обезбеди breathability.Ла nueva Бран Изедначува 5 ofrece soporte moderado y ajuste mejorado.Cuenta con la exclusiva amortiguación y estabilidad де Mizuno Бран, y malla жакард став garantizar ла transpirabilidad.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат