• Новак
chaqlin Жените Дами Девојки Возрасни Патот Трчање Мрежа Дише Пурпурна Отворено Пешачење Спортски Тренер Фитнес Салата Патики Симпатична Куче Дизајнер Големина ЕВРА 4

chaqlin Жените Дами Девојки Возрасни Патот Трчање Мрежа Дише Пурпурна Отворено Пешачење Спортски Тренер Фитнес

DEN 247.20

Достапност
Достапно за нарачка

Сите наши производи се вистински и сосема нов.100% Синтетички.Гумен ѓон.chaqlin Мрежа Патики Сите имаат мажите големина и жените големина.Апликации : За мажите и жените.Големина Совети : Различни брендови на чевли ќе има отстапување во големина на табелата, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата(покаже во главната слика) за да ја изберете вистинската големина.Ако имате било какви прашања пред или откако ќе го поставите цел, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Долготрајни испечатени со користење на најнова ласерски и термичка обработка на слика трансфер на технологија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат