• Новак
Најк машка Конкуренција Трчање атлетика

Најк машка Конкуренција Трчање атлетика

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

Гумен ѓон.Најк CD5461 Најк Atsuma Патики, Бело/Црно, 41 ЕУ.НАЈК SP2020 Бренд Трајни гумени outsole направени од рециклирани гума.Перфорации со обратна слики едни со други за ефикасноста на моделот со кој се намалува отпадот.Пена midsole за лесни и флексибилни амортизирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат