• Новак
GERBS Бела Quinoa Жито, 32 унца Торба, Првите 14 Храна Алерген Бесплатно, Не ГМО, Вегетаријанци, Кето, Paleo Пријателски

GERBS Бела Quinoa Жито, 32 унца Торба, Првите 14 Храна Алерген Бесплатно, Не ГМО, Вегетаријанци, Кето, Paleo

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Gerbs quinoa е исто така богата со влакна, магнезиум, Б витамини, железо, калиум, калциум, фосфор, витамин E и разни корисни антиоксиданси.Quinoa е глутен-бесплатно, богати со протеини и еден од ретките растителна храна која содржи доволно количество на сите девет есенцијални амино киселини.Gerbs Сите Природни Залог = Нема Транс-масти, Без хемикалии, Без конзерванси, Не-ГМО, сепак Gerbs нема Органска Сертификација така, производот нема да бидат спакувани како органски.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат