• Новак
Dahab-Одговара им Помогнам на Барови и Челик Скокаат Јаже Постави Премиум Пар на Pushup Рачки за Подот со Прилагодливи Скокаат Јаже за Мажи и Жени - Идеален за Crossfit, Бокс, ?

Dahab-Одговара им Помогнам на Барови и Челик Скокаат Јаже Постави Премиум Пар на Pushup Рачки за Подот со Прилагодливи

DEN 382.80

Достапност
Достапно за нарачка

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : Пар на хром челик push up барови за подот Челик скокаат јаже со прилагодливи handles Push до барови може да се одржи до 330 кг. ⭐Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР И ТРЕНИНГОТ НА движење - се Донесе овие две парчиња на тренингот опрема насекаде. ⭐НАПРАВЕН од ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ХРОМ ЧЕЛИК, СТАБИЛЕН И ЗДРАВ - Секој push-up бар може да се одржи до 330 lbs (150kg) и е погодна за интензивна и лесни вежби, вклучувајќи ги и Crossfit, Лудило или P90x. ⭐Го НАМАЛУВА СТРЕСОТ И ЗГЛОБОТ БОЛКА СО PUSH-UP ШТАНДОВИ - Нашата им помогнам на рачки се обложени со не се лизга пена за удобен зафат што не сила нездрави притисок на вашиот зглобовите.Со прилагодливи челик скокни јаже, нашата пакет прави за суштинските вежба комбо дека е лесно пренослив и практично да се патува со.Тие се дизајнирани за поддршка на било која тежина без тетеравење или се движат.Постигнат совршен им помогнам на секој ден!.Здрав челик push up барови се олесни притисокот вашиот зглобовите, намалување на болка и овозможување да се постигне совршена pushup!На прилагодливи челик скокни јаже е погодна за лесна и тешка категорија вежбање, и се справува може да се прилагоди за да се обезбеди посакуваната должина. ⭐СИЛЕН И ИЗДРЖЛИВ ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ ЧЕЛИК СКОКААТ ЈАЖЕ ЗА КАРДИО ВЕЖБИ - ја Добиете вашата срцето транспорт и да се изгради вашиот брзина, издржливост со челик боксер јаже скокнеш.Совршен за Crossfit, сила за обука и брзо endurance OUR ВЕТУВАЊЕ : Ние сме посветени на квалитетот на нашите производи и понуда на најдобри услуги на клиентите е можно.Преносни и лесно packable, овие се одлични патување вежба најважен кои може удобно да се преземат за да на салата или се користат во удобноста на вашиот дом.ПРИТИСНИ ДО БАРОВИ И ЧЕЛИК БРЗИНА СКОКААТ ЈАЖЕ ПОСТАВЕНО : Се потпреме и тон со притисни до рачки за подот дека ќе целна вашите стомачни, biceps, и triceps.ПВЦ фолија и прилагодливи се справува направи нашата јаже ефикасна, удобно, забава за почетници и напредни вежбање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WLJBD Клупата Притиснете Мажите Фитнес Barbell Рек Мултифункционален Прилагодлива Полица Заградата Дома Затворен

)★ Материјал : Висок квалитет на челични цевки★ Боја : Црна★ Применливи предмети : возрасни★ Применлив�

DEN 1744.80