• Новак
MGJM им Помогнам на Одборот Сила за Обука, Тренингот Стои со Не се Лизга Цврстата Структура Преносни за Домашна Фитнес Тренинг, Погоден за Притисни До Рачка за Подот В

MGJM им Помогнам на Одборот Сила за Обука, Тренингот Стои со Не се Лизга Цврстата Структура Преносни за Домашна

DEN 1243.20

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајн : Затоа што обезбедува на повеќе висина од обичните push-up прозорци, тоа исто така може да се применува на мускулите обука на pectoralis major, стомачните мускули, рацете и deltoids.Максимизирање на обука во голема мера може да го подобри ефектот на push-up прозорци.Push-up големина : 22x13.5x12cm, 8.66x5.31x4.72inch, тежина 0.9 кг.Безбеден и лесен за користење : Нашиот фитнес опрема користи не се лизга материјали, дебели рачки за да се обезбеди удобност, и е лесно да се соберат и чуваат, кој е совршен за вашата домашна теретана или посветен фитнес опрема област.Дизајнирани да одговараат на различни рамо paints : не се лизга се справи со помага да рамномерно се дистрибуираат на сила, со што се намалува притисокот и заеднички вирус на спортист е зглоб и лактите.Повеќе анти-пропадна приклучоци помогнат за стабилизирање на вашето тело кога вежбате.Со здрав дизајн, push-up паралелно барови имаат прва класа издржливост.Тие ги користат парична казна заварување и не се лизга нозете за да се зголеми безбедноста и да ги елиминираат пропаѓање за време на вежбање.Име на производ : Push-up stand Product големина/тежина : 22x13.5x12cm, 8.66x5.31x4.72inch, тежина 0.9 kg Product боја : црна orange Model : I-во облик на push-up frame Material : висока јачина на солидна рамка за ЈПП/foam Scope на примена : за статистика, отворен простор, дома, итн.Предложи тежина : 200 (kg)Удобно и да се намали болката во зглобовите : трајни и удобна рачка, обезбедува долготрајни support.By користење на push-up прозорци, ќе можат ефикасно да се обучуваат на горниот дел од телото движење.Нашите push-up барови имаат cushioned пена костец кои помагаат да се намали зглоб притисок и да ви помогне да изврши поефикасна push-up прозорци без зглобот болка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат