• Новак
Hatsan Оптима 3-9X40AO Обемот, Црна

Hatsan Оптима 3-9X40AO Обемот, Црна

DEN 406.80

Достапност
Достапно за нарачка

3-9x Зум 1 инчен цевка со дијаметар. 1 инчен цевка со дијаметар.Dovetail месеци вклучени. 1/4 MOA кликнете корекција. 40mm Прилагодливи Цел.Спорт тип : Тактички & Војската.Airgun Оценет. 3x - 9x зум. 40mm Прилагодливи Цел.Dovetail прстени вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат