• Новак
Shineweb Смешно Отворено Се Повлече Конците Се Справи Со Хеликоптер Играчка Стрес Знаците Децата Подароци Декомпресија Играчки

Shineweb Смешно Отворено Се Повлече Конците Се Справи Со Хеликоптер Играчка Стрес Знаците Децата Подароци Декомпресија

DEN 359.52

Достапност
Достапно за нарачка

Најдобрите креативни интелигенција играчка за деца.Тоа може да лета, така што вашите деца апсолутно ќе го сакаат тоа.Тоа може да им помогне на децата да се најде на доверба и да се мотивираат за нив да дознаете повеќе нови работи.Кога играте оваа игра, децата да може да го искористи флексибилноста на рака и логично размислување.Тоа е навистина добро за децата раст.Не може да се најде совршена играчка која е и забавно и едукативна?Како родител, вие сакате вашите детски играчки секогаш да биде повеќе од само playthings кои седат наоколу и да изгледам.Постојано учење е важно за малите деца и нивните развивање на умот, која е причината зошто вие само купување играчки кои и двете може да се научи и задоволство.Причината за ова е затоа што не секогаш имаат време да ги воспитуваат своите деца за мали нешта.Значи, ако нивните играчки може да го направи учењето за нив, толку подобро.Физички играчки се исто така големи образовни алтернативи за смарт-телефони и таблети.Ако сте подготвени да ја преземат на време да се избере соодветен играчка за вашето дете, тој/таа мора да се биде среќен.Новина играчка може да го запре бебето плаче доволно атрактивни за деца и се Даде повеќе време за работа.Со display08 Играчка, вашето дете добива да игра и да научат во исто време!Тип : Повлечете Хеликоптер Играчка Материјал : Пластични Карактеристики : Детска Играчка, Стрес Олеснување, се Повлече Низа Дизајн Големина : 8.5 cm x 4cm/3.35" x 1.57", Елиса : 10см/3.94", Рачка : 11.5 cm/4.53" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Повлече Играчка Хеликоптер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Полжав Играчка Повлече Јаже Музика Влечете Полжав Играчки Светлина Деца Играчки Почетокот на Играчки Светлина

▶Симулирани полжав играчка : Симулираат индексирање процес, се врати полжав одење навики, триаголен ме

DEN 2234.40

ocijf179 Диносаурус Шема Факел Проектор Светло Деца Bedtim Образовни Играчка,Совршен за Обука на Децата Интелигенција

Сертифициран од страна на Американски ASTM, нетоксични, мазна површина, нема да му наштети на детето рака.

DEN 262.80