• Новак
Базен Капакот на Пумпата, 1100 GPH Потопна Пумпа за Вода, 25 ft Кабелот за Напојување, 16ft Мозоци Црево, 6 Адаптери, Базен за Одвод Риба Резервоарот Чиста Повеќе Намена

Базен Капакот на Пумпата, 1100 GPH Потопна Пумпа за Вода, 25 ft Кабелот за Напојување, 16ft Мозоци Црево, 6

DEN 1247.76

Достапност
Достапно за нарачка

Брзо се Исцеди : Ова погоре земјата базен пумпа може да се исцеди до 850 литри на час.Два пати побрзо отколку со обичните пумпи.Сите за Безбедност : 25 ft кабелот за напојување задржи моќта штекер далеку од вода, како и избегнување на електричен удар; ако моторни температура се постигне 185℉, тоа автоматски ќе се исклучи за да се спречи пумпа од сува гори.Сите за Погодност : Базен се исцеди пумпа доаѓа со 16 ft не - пресврт на мозоци црево, 1/2" адаптер црево, 3/4" адаптер црево, 3/4" криво адаптер, 3/4" цревото метал адаптер, 1/2" вода млазницата, 3/4" вода метал Млазницата за базен одвод и градина употреба.Подобро Изградба : базен пумпа доби широка база да си го цица на вода во голем простор, ABS школка за да се спротивстави на лоши временски услови.Customer Service : Ако овој пумпа успее да ве задоволи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го поправи проблемот, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на наплата или враќање.Потопна пумпа за вода, базен капакот на пумпата, 1100 GPH, 16 ft одвод црево, 25 ft кабелот за напојување, 6 црево адаптери.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Соларна Пумпа за Фонтана со 6 Млазници, 5W Соларна Пумпа за Вода Лебди Фонтана за Птичјиот Бања, Риба Резервоарот,

[Вградената батерија] : Ова соларни фонтана вградената батерија, за автоматско складирање на сончева ен

DEN 432.00

JINJN Соларни Фонтани Отворено со 6 Вода Стилови,Слободни Стои Лебди Birdbath Пумпи за Вода за Птица Бања,Базен,Базен,Риба

Тоа е еколошки соларна пумпа направени од ПЕТ ламинат соларни панели, која е поефикасна во сончеви усло

DEN 191.76