• Новак
3 Еез Цвет Пена Шише Refillable Мус Пумпа Шише за Рака Сапун Лосиони и Телото Масло (Жолт Балон шише)

3 Еез Цвет Пена Шише Refillable Мус Пумпа Шише за Рака Сапун Лосиони и Телото Масло (Жолт Балон шише)

DEN 570.96

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Листата : 3 x Пена Пумпа Шише 3 x Завртка главата. 【Широко Апликација】На примена опсег на пена шише е многу широк. 313g Ладно/отпорност на топлина : -20℃~60℃ спецификација на Производот : 300 ML Производ за употреба : Дистрибуирани миење на рацете, туш гел, итн.【Цвет Пена Шише】Високо-квалитетни материјали, силни и издржливи, избрани PETG материјали, рециклира,Професионална класификација, не го окупира просторот, високо-квалитетни материјали се здрави и грижете се-бесплатно, рециклира, компактен и пренослив. 【Треба да се обрне внимание】Кога постои остаток на пена во штекер на цвет пена пумпа, не исплакнете пумпа главата со вода, во спротивно тоа ќе предизвика водата да ја внесете пумпа тело и пумпа глава не може да се притисне. 【Мус Пумпа Шише Спецификација】пена шише има розова,сина,жолта,зелена 4 различни бои, прекрасен изглед. Ве молиме да користите заштита на кожата/toiletries се издаваат во садот што е можно поскоро, не оставајте го тоа за повеќе од половина година.Нејзините шише тело донесува ѕидани сечење технологија, која е геометриска форма.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BDJKQLZ сапун Фармацевт 304 од не ' Рѓосувачки Челик Потоне сапун Фармацевт Пумпа Главата Продолжување на Силиконски

Тоа им помага да се обучуваат децата да се мијат своите раце и да ги развие навиката на миење раце веднаш

DEN 1120.80