• Новак
Ангел Задоволство Чоколадо 59g

Ангел Задоволство Чоколадо 59g

DEN 141.60

Достапност
Достапно за нарачка

Секој пакет служи 4 луѓе.Инстант десерт за малку ангели.Без вештачки бои или вкусови.Се создаде десерти и млечни напивки.Ангел Задоволство чоколадо вкус десерт микс меки и светлина.Тоа е инстант десерт за малку ангели.Тоа нема вештачки бои или вкусови.Тоа нема хидрогенизирани масти.Тоа е погоден за вегетаријанците.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат