• Новак
Обединетите Абразиви-САИТ 35312 120X 6S Керамички Диск се Тркалаат, 5

Обединетите Абразиви-САИТ 35312 120X 6S Керамички Диск се Тркалаат, 5

DEN 290.40

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум керамички жито, го спречува вчитување.Брзо акции отстранување со исклучителни долг живот.За употреба на боја, метална, алуминиумска и дрво.Се најдобри во класата, премија керамички жито, го спречува вчитување.Брзо акции отстранување со исклучителни долг живот.За употреба на боја, метална, алуминиумска и дрво.Силна смола над смола обврзници изградба е отпорна на топлина и влага.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат