• Новак
BSN Медицински-28535BSN Lightplast Про Лента, 1½ x 5 yd, Бела

BSN Медицински-28535BSN Lightplast Про Лента, 1½ x 5 yd, Бела

DEN 307.20

Достапност
Достапно за нарачка

Рака-tearable светлина еластична селотејп, погоден за светлина support или на компресија. 1½" x 5 yds , Бела.Уникатен ткаенина поддршка помага да се приспособат на телото движење.Идеален за сите намена снимање.Супериорен во однос на еластичноста.BSN-JOBST Lightplast Про Лента, 1½" x 5 yds , Бела.Рака-tearable светлина еластична селотејп, погоден за светлина support или на компресија. 1½" x 5 yds , Бела.Уникатен ткаенина поддршка помага да се приспособат на телото движење.Идеален за сите намена снимање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Dimora Мека Водоотпорен со Силиконска Лента со Лесно Солза Дизајн, Лепило, Удобно Дише Болка-Бесплатно Отстранување

БолкаБесплатно Отстранување:Нежна, мека лепливоста, одговара на кожата и, намалување на траумата и бол

DEN 976.80