• Новак
CargoTi Gymnastic Прстени со Прилагодливи Тока Ремени држи до 200 фунти Вежба Прстени Не се Лизга Прстени за Дома Салата целото Тело Тренингот за Деца Здрав

CargoTi Gymnastic Прстени со Прилагодливи Тока Ремени држи до 200 фунти Вежба Прстени Не се Лизга Прстени за

DEN 1644.00

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа замав може да се смета како добра замена за спортска опрема.На овој начин, можете да додадете или промените овие замена на делови за вашиот гасена линија.Тоа е многу погоден за обука со телесна тежина да се развива целокупната горниот дел од телото сила и координација.Овие око-фаќање на бои ќе привлечат децата внимание за надворешна обука или спортски активности.Мекото plastomer залив обезбедува удобно искуство за деца кога играат.Одличен избор за децата да се вежба.Друштвени игри се избегне деца лошо расположение, и дозволете им на децата да играат заедно.Секое дете е гимнастика бар е направен од високо-квалитетни материјали, трајни, и може да се одржи до 200 фунти.Лесно да се инсталира на игралиште за деца играчка во собата.Оваа полиестер јаже е посилна од други јажиња.Користете го за да ја посетите нивната дрво куќа.Направи дел од дворот пречка се разбира.Можностите се бескрајни.Спецификација : Име : Деца Rings Material : PP+полиестер најлон webbing+челик buckle Size : за 10.5*13cm/4.13*5.12 во, трака траката околу 2 метри/78.74 in Packing Листата : Прстен*2 Webbing*2 Buckle*2 Hand Лепак*2 Note : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Спецификацијата

Name:
 Children's Rings
Material:
 PP+polyester nylon webbing+steel buckle
Size:
 about 10.5*13cm/4.13*5.12 in, webbing
Packing List:
Ring*2 :
Webbing*2 :
Buckle*2 :
Hand Glue*2 :
Note:
 
Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please understand. :
Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size. :

Со стоката дадена додека купуваат

Прст Прстен Прилагодливи Мултифункционален погоден за носене Контролер паметен Телефон Безжична за Слики Видеа

Лесно страница горе / долу, јачина на глас нагоре / надолу, прескокнете видеа / песни и многу повеќе.Врска

DEN 667.20