• Новак
Прстен Фрли Истрел Игра - Дрвени Прстен и Кука за Пиење Игра со Шут Скала Пакет, за Голема Партија & Барови, за Возрасни и Деца

Прстен Фрли Истрел Игра - Дрвени Прстен и Кука за Пиење Игра со Шут Скала Пакет, за Голема Партија & Барови,

DEN 575.52

Достапност
Достапно за нарачка

ЗА ВОЗРАСТ од 12+ - КАКО ДА се ИГРА - Место шут купот на центарот на кругот.Секој играч зема прстен, Секој пат кога ќе слета на кука, се движат на мали куп 1 место кон вашиот противник.Кога мала чаша е отстранет од крајот на скала, МОЖЕТЕ да ПОБЕДИ.ВИСОК КВАЛИТЕТ и МОДЕРЕН ДИЗАЈН - рачно изработени дрво со мазни природни заврши.ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ ДА УЖИВААТ - Добра игра за партии, во бар, плажа, базен, кампување, и многу повеќе..ADDICTING ЗАБАВА - Брза интерактивна игра погодна за 2 играчи.ЛЕСНО ASSEMBLES ВО СЕКУНДИ - комплет вклучува 3 рамка делови, 2 жици,2 куки, 2 кругови.КАКО ДА се ИГРА Место шут купот на центарот на кругот.Секој играч зема прстен, Секој пат кога ќе слета на кука, се движат на мали куп 1 место кон вашиот противник.Кога мала чаша е отстранет од крајот на скала, МОЖЕТЕ да ПОБЕДИ со ВИСОК КВАЛИТЕТ и МОДЕРЕН ДИЗАЈН рачно изработени дрво со мазна, природна завршница, ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ ДА УЖИВААТ во Совршена игра за партии, во бар, плажа, базен, кампување, и многу повеќе..ADDICTING игра Брзо интензивна интерактивна игра погодна за 2 играчи ЛЕСНО ASSEMBLES ВО СЕКУНДИ комплет вклучува 3 рамка делови, 2 жици,2 куки, 2 кругови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат