• Новак
Куки и Прстен Фрли Игри со Шут Скала Пакет за Деца и Возрасни Табела Игра Set - E34t-1

Куки и Прстен Фрли Игри со Шут Скала Пакет за Деца и Возрасни Табела Игра Set - E34t-1

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

【БЕСКРАЈНА ЗАБАВА】Прстен Игра со Шут Скала е едноставно и забавно, можете да започнете веднаш и се погодни за сите возрасти.Многу интересни начини на игра може да се изведе од победа или губење на игра, со нетрпение очекувам да сте истражување на тоа. 【РАЗНОВИДНА ИГРА】Играчи се врти се обидува да добие кука да го фати прстен, успешен кука се движи со блок на една единица кон противникот, ова е основната логика на играта.Можете да играте игри, да одлучи кој ќе победи или изгуби, или за да донесуваат одлуки, и прстен игра се многу механизми кои можете да направите вашите сопствени правила. 【ЗАПОЧНЕ ВО 5 МИНУТИ】Ние оптимизиран собранието метод и тоа трае само неколку минути да започнете.Пред-процес на конекција дел во текот на процесот на производство, само се комбинираат делови и да ја поправите кука јаже да ја започнете играта. 【ОДЛИЧНА ИЗРАБОТКА】компоненти се направени од високо-квалитет дрво, задржување на дрво текстура структура и емитуваат уникатна арома на дрво.Ние ги користиме во однос на правење ракотворби да се направи секој производ, рачно изработени, повеќе процеси, добар изглед и практични. 【ИГРА НАСЕКАДЕ】Дојде придружите на оваа забавна игра со вашето семејство и пријатели, без разлика дали тоа е на една партија, бар, базен, плажа, или играат игри, прстен игра е секогаш извор на смеа и забава.На надворешното пакување големина на производот е 10.2x4.3x1.8 инчи, право големина се погодни како пренослив подарок или пренесувајте за отворено игри.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат