• Новак
JOYIN 2 Поставува Гумени Ирваси Еленов Фрли Игра Божиќ Партија Игри Прстен Фрли Игра за Божиќ Партија Материјали Една Големина Одговара на Сите

JOYIN 2 Поставува Гумени Ирваси Еленов Фрли Игра Божиќ Партија Игри Прстен Фрли Игра за Божиќ Партија Материјали

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Супер Вредни Ирваси Прстен Фрли Игра.Пакет вклучува : 2 Гумени Ирваси Еленов Капи; 4 Црвено Големи Гумени Прстени; 4 Зелени Медиум Гумени Прстени; 4 Жолта Мали Гумени Прстени.Големи Димензии за Забава.Ирваси Еленов Капи се 28.5 x 16 x 10 инчи.Големи Прстени се 9"; Средни Прстени се 8.5"; Мали Прстени се 8". (Надуени Големина).Една Големина Одговара На Сите.Секој Ирваси Еленов Капа со Брадата Рака, лесно да се носат.Клучни Карактеристики На Производот.Прекрасно Лице Игра.Совршен за Божиќ Одмор Партија Услуги, Училишниот Ден, Внатрешна и Надворешна Фрли игри.Споделување на оваа забава зима со вашето семејство и пријатели.ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ.Обезбедување на 100% задоволство искуство е нашиот главен приоритет на нашите клиенти.Се чувствуваат слободни да ни порака преку "контактирајте со продавачот" ако производите не ги исполни вашите очекувања.Прославата ќе започне на JOYIN!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат