• Новак
OBTANIM 12 Компјутери Пластични Прстен Фрли Игра за Деца и Отворено Фрли Прстени за Брзина и Агилност Пракса Игри, Случајни Бои (4.7 inch)

OBTANIM 12 Компјутери Пластични Прстен Фрли Игра за Деца и Отворено Фрли Прстени за Брзина и Агилност Пракса

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од високо квалитетни пластични, безбедно, трајни, не е лесно да се скрши, еколошки, не-мирис.Пакетот вклучува 12 компјутери мулти-боја фрли и фрли прстени, околу 6 бои.Брзина и Агилност Обука : прстен фрли игра е одлична за подобрување на децата способност да се координираат рака-на око, трпение, расудување и фокусот.Се користи за oudoor или затворен,базен,детски лица,училиште фестивал, свадба прием и многу повеќе.Добра играчка за двете деца и возрасни.Мазни рабови и површини, без штета на децата раце, па деца може да ги игра слободно.Различни и светли бои може да се привлечат децата и да се стимулира нивната смисла на бои.Тоа може да се вежба бебето да сфатат способност и прстите флексибилност, кога тие се обидуваат да се сфати прстени.Децата можат да го остварат нивната способност да одговорат и мозокот координација кога бебето се обиде да се фрли во рингот.Помага да се развие рака координација око, сензорни вештина, реактивна способности и интелигенција.Родителите играат со децата, ќе се зголеми родители-деца интеракција.Играат заедно и да уживаат во забава.Интересен подарок за деца во нивниот роденден, Децата Ден, деца и фрли прстен игра, поле дена игра, брзина и агилност обука, се заедно партија, булчински туш игра, игра кабина, деца партија, училиште фестивал и повеќе, или други фестивали.Се применува за сите старосни групи.Погоден за внатрешна или надворешна партија игри, роденден, карневал партија и родител-дете игри.Донесе овие прстен фрли играчки до вашиот дом, и децата ќе уживаат играјќи си со нив.Лесно да се постави, правилата се едноставни, и самата игра е забавно и зависност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат