• Новак
Buyter Прозорец Костур Монтирани Condo Кревет Троседот Мат Гнездо Виси Полица Седиште со Вшмукување Чаша Мачка Hammock

Buyter Прозорец Костур Монтирани Condo Кревет Троседот Мат Гнездо Виси Полица Седиште со Вшмукување Чаша Мачка

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

✤Висока јачина,силна вшмукување чаша. ✤Пакување линија,Исклучителна изведба. ✤Спецификација за производ : 32.2*11 инчи. ✤Внатрешноста на вештачки памук,Природни материјали може да бидат измиени. ✤Карактеристики : може да издржи 26 килограми, со 3 suckers.

Спецификацијата

32.2*11 inch :

Со стоката дадена додека купуваат